serwis telefonów ruda śląska

O nas

Naszą firmę tworzy grupa wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem.
Serwis zajmuje się w naprawą pocketów PC - smartphone'ów wiekszości producentów, w tym HTC, Samsung Galaxy tab, BlackBerry i innych. Naprawy zwykle są wykonywane od ręki lub w ciągu kilku godzin, chociaż zdarza się, że trwa ona kilkanaście dni, gdy usterka jest naprawdę skomplikowana, lub wymaga sprowadzenia części z innego kontynentu.
Znajdujemy się w centrum Rudy Śląskiej na Obrońców Westerplatte 36.

Nasz serwis

Od początku istnienia staramy się konsekwentnie dopasowywać naszą strategię działania tak, by pokrywała się z oczekiwaniami naszych klientów wspomagając zarówno rozwój naszej firmy jak i jej partnerów, co sprawia że klienci darzą nas dużym zaufaniem.

Serwis zawsze konsultuje koszty naprawy z klientem i szuka możliwie najtańszych rozwiązań, ale nie kosztem jakości.

Większość takich napraw, jak miedzy innymi: wymiana szybki, wymiana wyswietlacza, wymiana digitizera (dotyku), wymiana przycisków lub inną naprawą kończy się sukcesem i niezawodnym działaniem naprawionego urządzenia.
A w przypadku sporadycznej, jednak możliwej awarii urządzenia, sprzęt jest naprawiany w ramach wystawionej przez nas wcześniej pisemnej gwarancji na naprawę oraz wymienione części. Gwarancje wystawiamy na okres jednego miesiąca.

Zachęcamy do skontaktowania się z konsultantem naszego serwisu, w celu określenia możliwości i kosztów naprawy.